قابل توجه شرکت کنندگان در چهاردهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران

کمیته اجرایی کنفرانس ضمن تشکر از کلیه محققینی که مقالات خود را جهت ارائه به کنفرانس ارسال نموده اند، پس از دریافت نسخه اصلاح شده مقالات را در دو بخش ارائه شفاهی و ارائه پوستر مورد پذیرش قرار داده است. با توجه به برنامه زمانی مقالات مطابق فایل پیوست در بخش های مختلف تقسیم بندی شده اند.

پذیرش کنفرانس در روز سه شنبه 2 آبان از ساعت 8 صبح شروع می گردد. به منظور تسهیل در فرآیند پذیرش از شرکت کنندگان تقاضا می شود که مدارک ذیل را هنگام پذیرش به مسئول مربوطه ارائه نمایند:

1- فیش واریزی به کنفرانس و یا نسخه پرینت شده از اطلاعات واریز وجه ثبت نام

2-کارت دانشجویی معتبر و ممهور به برچسب اعتبار زمانی (در صورت ثبت نام دانشجویی)

3-کارت و یا شماره عضویت در انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران (در صورت عضویت)

 

همچنین رعایت نکات ذیل موجب تسهیل در برگزاری کنفرانس بوده و از اهمیت برخوردار است:

• کارت شرکت در کنفرانس به نام نویسنده مسئول مقاله صادر شده است. شرکت یکی از نویسندگان مقاله بجای نویسنده مسئول بلامانع می باشد.

برای نویسندگانی که بیش از یک مقاله را ثبت نام نموده اند و برای مقالات اضافی هزینه ثبت نام کامل پرداخته ننموده اند صرفاً یک کارت صادر گردیده است لذا مدیریت تعداد افراد شرکت کننده در کنفرانس با نویسنده مسئول می باشد.

ارائه دهندگان مقالات شفاهی می بایست تا نیم ساعت قبل از برگزاری نشست، فایل ارائه مقاله خود را به مسئولین نشست تحویل دهند.

شماره تماس مسئولین نشست ها: نشست های A (آقای سعید محمدی نژاد 09100824404)، نشست های B (آقای علیرضا محمدی 09308697409)، نشست های C (آقای علیرضا آهاری 09203001456)، نشست های D (آقای محمد عبدی 09362043824)

• ارائه دهندگان مقالات پوستری در زمان های مقرر شده در برنامه کنفرانس (گروه های A و B) می بایست در محل ارائه مقالات پوستری حاضر شوند.

• با توجه به اتمام بازه زمانی در نظر گرفته شده برای ارسال نسخه نهایی پوسترها، نویسندگانی که فایل پوستر خود را ارسال نکرده اند می بایست پوستر خود را در ابعاد 60 در 85 سانتیمتر چاپ کرده و در محل در نظر گرفته شده نصب نمایند (شماره تماس هماهنگی برای نصب پوسترها: آقای کمیل رضائی 09128513115 ).

مشتاقانه منتظر دیدار شما در دانشگاه صنعتی اراک میزبان چهاردهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران هستیم.

 

تاریخ های مهم کنفرانس:

آخرین مهلت ارسال مقالات: 15تیرماه 1396    (تمدید تا تاریخ 10 شهریورماه 1396)- *مهلت ارسال مقالات پایان یافت*

زمان اعلام داوری مقالات: 15 شهریورماه 1396

آخرین مهلت ثبت نام: 25 شهریورماه 1396

تاریخ برگزاری کنفرانس 2 تا 4 آبان ماه 1396

 

هزینه های ثبت نام در چهاردهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران به شرح زیر است:

pardakht3

 در صورت ثبت نام برای بیش از یک مقاله، مقاله دوم به بعد نيز به ازای هر مقاله 100 هزار تومان به هزينه ثبت نام اضافه می شود (در صورتی که نويسنده مخاطب يکسانی داشته باشند و شخص نويسنده مخاطب ثبت نام نمايد).

 شرکت کنندگان گرامی تا 25 شهریورماه فرصت دارند تا هزینه ثبت نام را به شماره حساب زیر واریز نمایند:

 

شماره حساب 2177575305009 بانک ملی

شعبه میدان دارایی به نام رابط امور پژوهش دانشگاه صنعتی اراک

 

 نویسنده مسئول پس از پرداخت مبلغ ثبت نام باید در سامانه ارسال مقالات وارد شده و با کلیک بر گزینه ثبت نام فردی شرکت کنندگان (مطابق شکل زیر) فرم مربوطه را تکمیل نموده و اسکن فیش واریزی (حداکثر حجم 300 کیلو بایت) را آپلود نماید.

در صورتی که نویسنده مسئول به عنوان دانشجو یا عضو انجمن در کنفرانس ثبت نام نموده است جهت استفاده از تخفیف مربوطه پس از انجام مرحله بالا بر روی گزینه مدیریت پرداخت ها کلیک نماید و ضمن تکمیل اطلاعات فیش پرداختی، در قسمت تصویر فیش پرداختی مدرک مربوطه را آپلود نماید.

pardakht

pardakht2

 

 هزينه ثبت نام شامل موارد زير مي‌باشد:

  • شرکت در کنفرانس
  • ناهارها
  • هديه کنفرانس
  • پذيرايي بين برنامه ها

نکات مهم:

  1. ثبت نام دانشجویی پس از ارسال تصویر کارت معتبر دانشجویی و تائید آن امکان پذیر خواهد بود.
  2. به مقالات پذيرفته شده که حداقل يکی از نويسندگان (نويسنده مسئول) آن ثبت نام نموده باشد وقت ارائه اختصاص داده خواهد شد.
  3. برای ارائه مقاله دوم به بعد نيز به ازای هر مقاله 100 هزار تومان به هزينه ثبت نام اضافه می شود (در صورتی که نويسنده مخاطب يکسانی داشته باشند و شخص نويسنده مخاطب ثبت نام نمايد).
  4. ثبت‌‏نام‌‏کنندگان و نويسندگان در کنفرانس امکان حضور در کليه جلسات ارائه مقالات، نشست‏‌های تخصصی، سخنراني‏های کليدی، مراسم افتتاحيه و اختتاميه را خواهند داشت.
  5. کارت ثبت نام در کنفرانس براي فرد ثبت نام کننده که فرم ثبت نام را تکميل کرده است صادر خواهد شد.
  6. در صورت ارائه شفاهي و يا پوستری مقالات گواهی ارائه صادر خواهد شد.