86746906453

کارگاه های آموزشی

 

    چهاردهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران در نظر دارد تا به منظور غنای هرچه بيشتر اين رویداد علمی، کارگاههای آموزشی با ارائه گواهی معتبر برگزار نمايد. با توجه به نیازسنجی صورت پذیرفته از اعضای محترم هیئت علمی، پژوهشگران و صنعتگران ارجمند لیست کارگاه های آموزشی که در زمان کنفرانس برگزار خواهد شد به شرح زیر است:

Workshop

توجه: برای کلیه شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی گواهی حضور صادر خواهد شد.

 

  • با توجه به نهایی شدن زمان برگزاری کارگاه های آموزشی لازم است علاقه مندان نسبت به ارسال مشخصات خود از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه جهت ثبت نام موقت اقدام نمایند. همچنین تا 15 مهرماه فرصت واریز وجه ثبت نام و ارسال اسکن فیش واریزی همراه با مشخصات و نام دوره به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید وجود دارد.

 

  • با توجه به اینکه برای شرکت کنندگان در کنفرانس فرصت شرکت در سه کارگاه آموزشی به صورت رایگان فراهم آمده است لازم است که جهت صدور گواهی شرکت در کارگاه آموزشی مربوطه حتماً ثبت نام خود را نهایی نمایید.

 

  • شرکت های صنعتی و ارگان ها و مراکز تحقیق و توسعه که تمایل به ثبت نام گروهی در هر یک از کارگاه های کنفرانس را دارند می توانند جهت برخورداری از 20 درصد تخفیف درخواست خود را به پست الکترونیک دبیرخانه ارسال نمایند تا هماهنگی لازم با ایشان صورت پذیرد.

 

 

  • حداقل تعداد ثبت نام کننده برای هر کارگاه 10 نفر می باشد و در صورت نرسیدن به حد نصاب کارگاه مربوطه تشکیل نخواهد شد.
  • با توجه به محدودیت تعداد شرکت کنندگان در برخی از کارگاه ها الویت ثبت نام با افرادی است که زودتر نسبت به نهایی نمودن ثبت نام خود اقدام نموده اند. لذا توصیه می شود هر چه سریع تر ثبت نام خود را تکمیل نمایید. همچنین در ذیل جزییات تکمیلی کارگاه های آموزشی ارائه شده است.

 

 

شماره حساب 2177575305009 بانک ملی

شعبه میدان دارایی به نام رابط امور پژوهش دانشگاه صنعتی اراک

 

 

 

کمیته نشست ها و کارگاههای تخصصی چهاردهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید